Balatonszárszó képviselő testületének tagjai 2019 - 2024

Fekete János
Olyan települést szeretnék, ahol az emberek vannak a középpontban, helyi érdekeket szolgáló döntések születnek, átlátható gazdálkodás folyik, bátran tervezhetnek a fiatalok és biztonságban lehetnek az idősek télen-nyáron, egészségben-betegségben!
Fekete Jánospolgármestere-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
dr. Tomka Ákos
Alapvetően fontosnak tartom az önkormányzat kiegyensúlyozott, ésszerű gazdálkodását, a pénzügyi stabilitást, amely az alapja és feltétele településünk működésének és fejlődésének. Bízom abban, hogy Balatonszárszó az elért eredményeit, értékeit megőrizve, tovább tud fejlődni és gyarapodni. Ennek érdekében fogok dolgozni.
dr. Tomka Ákosalpolgármestere-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 30/989 56 08
Németh Klaudia
Szívügyemnek tartom a szociális területeket, az idősekre és a fogyatékossággal élőkre gondolva, de azt is szeretném, ha olyan rendezvények is lennének, ahol a fiatal korosztály is megtalálja a szórakozást. Sok elképzelésem van a jövőt illetően. Legfontosabbnak az itt élő emberek problémáit tartottam és tartom szem előtt.
Németh KlaudiaEgészségügyi, Humán és Köznevelési Bizottság elnökee-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 30/592 42 46
Horváth István
A következő években a programomhoz szeretnék hű lenni. Bízom abban, hogy sikerül ezeket megvalósítanom, természetesen amennyiben a lehetőségek adottak hozzá. Bizonyosságot nyert számomra az, hogy a lakosságot tájékoztatni kell a községet érintő dolgokról. Szeretnénk az idei évben a nyitott kérdéseket lezárni, a következő évet tiszta lappal kezdeni.
Horváth IstvánKörnyezetvédelmi, Turisztikai és Településfejlesztési Bizottsági tagjae.mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 20/347 68 25
dr. Vancsakovszki Gábor
Átlátható pénzügyi tevékenységet, és vagyon gazdálkodást szeretnék. Ki kell használnunk a pályázatokat. Lakóhelyünk szezonális jellege miatt fontos a tartalék képzés, hogy a működési költségek akkor is biztosítva legyenek, ha éppen nincsenek adóbevételek. Fontos, a lakosság tájékoztatása az önkormányzat pénzügyi és vagyoni helyzetéről. Várakozással tekintünk az elkövetkezendő időre!
dr. Vancsakovszki GáborJogi, Ügyrendi és Pénzügyi Bizottság elnöke, valamint az Egészségügyi, Humán és Köznevelési Bizottság tagjae-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 30/205 21 02
Apáti Kinga Csilla
A jövőben is dolgozom a közbiztonságért, ezt teszem már 2006 óta. Támogatom a nyugdíjasokat és szorgalmazom egy nappali ellátás lehetőségét. Úgy gondolom, sok elszigetelt, magányos embernek megoldást adna a kimozdulás lehetősége. Szívügyem a bölcsőde és az óvoda fejlesztése. Településünk érdekében fontos feladat, a munkahelyteremtés, ez befektetés a jövőnkbe is.
Apáti Kinga CsillaEgészségügyi, Humán és Köznevelési Bizottság és a Jogi, Ügyrendi és Pénzügyi Bizottság tagjae-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 30/578 13 85
Tefner Tibor
Átláthatóságot ígértünk, az a legfontosabb, hogy ezt bizonyítsuk. Én követtem el hibát az elmúlt években, nem voltam elég határozott. Fel kell állítanunk az elkövetkezendő öt évre egy fejlesztési sorrendet. Strand karbantartás: partvédelem, kotrás, öböl tisztítás. Fontos a vízelvezető árkok rendbetétele..A fiataljaink számára olcsó összközműves telkek kialakítása. Azon leszek, hogy tetteimmel, ötleteimmel segítsem a munkát, és a falu érdekeit nézve hozzunk döntéseket.
Tefner TiborKörnyezetvédelmi, Turisztikai és Településfejlesztési Bizottság elnökee-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. / tel: 84/362-960

Itt olvashatnak bővebben a testület tagjainak Fogadóóráiról.